چرا گروه سنگ جدیدی؟

یکی از بزرگترین واحدهای تولید، توزیع، و فروش سنگ های ساختمانی است که فعالیت خود را از سال 1383 آغاز کرده است.

گروه سنگ جدیدی به عنوان مجموعه تخصصی سنگ آمادگی دارد در کلیه مراحل فرآوری و تولید انواع سنگ های مرمریت، تراورتن ، گرانیت، کریستال و مرمر به صورت اسلب، تایل و همچنین در زمینه نصب و اجرا کیفیتی، در سطح استانداردهای جهانی در صنعت ساختمان را در داخل و خارج کشور ارائه نماید.

ادامه مطلب

مزیت های گروه سنگ جدیدی

گروه سنگ جدیدی با افتخار خدماتی را فراهم کرده است که مرغوب ترین سنگ را به شرایطی عالی خرید کنید

 • تامین سریع محصولات

  تمامی محصولات و سنگ های انتخابی شما به شکل خیلی سریع با توجه به بستر موجود گروه سنگ جدیدی آماده و در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 • فروش سنگ به صورت اقساط

  ارائه خدمات فروش اقساطی سنگ با توجه به بودجه و نیاز شما به صورتی که بدون نگرانی ذهنی خرید خود را انجام دهید و به زیبایی ساختمان خود بیافزایید.

 • طراحی رایگان نمای ساختمان

  کارکنان این واحد به عنوان یک همراه درکنار مهندسین و آرشیتکت ها سعی می¬نمایند با ارائه طرح های سه بعدی در سبک¬های متفاوت، برای مشتریان خود، تأثیر تغییر جلوه نما را، در انتخاب هرنوع سنگ، برای سلایق متفاوت به نمایش بگذارند.

 • امکان مرجوع نمودن مازاد سنگ خریداری شده

  .با در نظر گرفتن عدم امکان متراژ دقیق در زمان خرید شما این نگرانی را نخواهید داشت که مازاد سنگ استفاده شده خود را دور بریزید . گروه سنگ جدیدی این سنگ ها را برای شما مرجوع می کنند

 • ارائه تخفیف ویژه سنگ فرش

  برای خرید سنگ فرش تخفیف های باورنکردنی به شما ارائه خواهد شد . برای اطلاع از این تخفیف ها می توانید با بخش فروش و مشاوره ما در ارتباط باشید.

 • رعایت اصول بسته بندی و بارگیری

  .گروه سنگ جدیدی با سالها تجربه تمامی نکات فنی ارسال بار شما از لحظه بسته بندی و همچنین زمان ارسال را رعایت کرده تا شما با اطمینان خاطر محصولات خود را تحویل بگیرید

گالری تصاویر سنگ جدیدی

سنگ جدیدی با توجه به تنوع محصولی که دارد این انتخاب را به شما می دهد که مناسب با سلیقه خود از بین گالری محصولات بهترین و مناسب ترین محصول را انتخاب کنید.

تماس با گروه سنگ جدیدی

.گروه سنگ جدیدی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است . برای ارتباط با ما از شیوه های این بخش استفاده کنید

آدرس مجموعه :

کرمان - بزرگراه امام رضا - بعد از ۲۴ آذر - نرسیده به سه راه شرف آباد - نبش خیابان صبا

ساعات کاری :

همه روزه صبح ها : 8:00 - 14:00
عصر ها : 15:30 - 20:00